down

Kontakta oss

Kontakta oss med projektidéer, eller för att få en offert på någon av våra tjänster.

Anna Sanne Göransson

Engagement Strategist
+46 76 242 28 24
anna@digidemlab.org

Anna är medgrundare av Digidem Lab, facilitator, internationell projektledare och expert i deltagandeprocesser.

Sanna Ghotbi

Citizen Participation Consultant
+46 73 844 04 41
sanna@digidemlab.org

Tidigare kommunfullmäktigeledamot i Göteborg, kurshållare i deltagande med digitala verktyg och styrelseledamot i Global Participatory Budgeting Hub och Consul Democracy Foundation.

Pierre Mesure

Citizen participation consultant / Technical expert
+46 72 838 52 29
pierre@digidemlab.org

Expert i medborgardeltagande och digitala medborgarplattformar. Involverad i stärkandet av Civic Tech nätverket i Sverige, konsult i flera statliga utredningar och internationellt anlitad föredragshållare inom open government och transparens.

Annie Hermansson

Project coordinator
‭+46 70 278 69 08‬
annie@digidemlab.org

Statsvetare och projektkoordinator med passion för hållbar utveckling och deltagande.

Petter Joelson

Director
+46 70 867 42 44
petter@digidemlab.org

Petter är medgrundare av Digidem Lab och initiativtagare till Civic Tech Sweden. Digital strateg med femton års erfarenhet av arbete med digitala tjänster för civilsamhället.

Stephanie Toro



Outreach strategist
076897916
stephanie@digidemlab.org

Expert på outreach och norm-kritisk analys med lång erfarenhet av arbete inom offentlig förvaltning och ett stadigt engagemang i gräsrotsaktivism.

Styrelsemedlem i Global Participatory Budgeting Hub.

Styrelsemedlem och medgrundare till internationella Consul Democracy Foundation.

Utveckling av medborgardialog i Göteborg och Stockholm med stöd av Vinnova.